HBO Max v TV Hisense: Takhle ho tam dostanete

Jak Nainstalovat Hbo Max Do Tv Hisense

Smart TV Hisense

Televizory Hisense se staly populární volbou pro sledování filmů a seriálů, a to i díky platformě HBO Max. Instalace HBO Max na televizi Hisense je obvykle snadná. Většina chytrých televizorů Hisense běží na operačním systému VIDAA, který má vlastní obchod s aplikacemi. Vstupte do obchodu s aplikacemi a vyhledejte HBO Max. Pokud aplikaci najdete, jednoduše ji vyberte a klikněte na "Instalovat". Po dokončení instalace se přihlaste ke svému účtu HBO Max a už si můžete užívat oblíbené filmy a seriály. Pokud HBO Max v obchodě s aplikacemi nenajdete, může to znamenat, že vaše televize Hisense tuto aplikaci nepodporuje. V takovém případě můžete zvážit připojení externího streamovacího zařízení, jako je Chromecast nebo Apple TV, které vám umožní streamovat HBO Max z vašeho telefonu nebo tabletu do televize. Nezapomeňte, že pro sledování HBO Max potřebujete aktivní předplatné.

Operační systém VIDAA

Operační systém VIDAA je srdcem mnoha chytrých televizorů Hisense a nabízí uživatelsky přívětivé prostředí pro streamování obsahu, včetně HBO Max. Nicméně, dostupnost HBO Max na VIDAA se může lišit v závislosti na modelu vaší televize a regionu.

Pokud HBO Max není v obchodě s aplikacemi vašeho televizoru Hisense s VIDAA k dispozici, nezoufejte. Existuje několik způsobů, jak si tuto streamovací službu užít.

Jednou z možností je použití streamovacího zařízení, jako je Chromecast od Google nebo Fire TV Stick od Amazonu. Tato zařízení se připojují k HDMI portu vaší televize a umožňují vám streamovat HBO Max a další aplikace z vašeho telefonu, tabletu nebo počítače.

Další možností je zrcadlení obrazovky vašeho telefonu nebo počítače do televize. Tuto funkci podporuje mnoho chytrých televizorů Hisense s VIDAA a umožňuje vám zobrazit obsah z vašeho zařízení na větší obrazovce.

Předtím, než se pustíte do instalace HBO Max, se ujistěte, že je vaše televize Hisense s VIDAA připojena k internetu. Poté si můžete prohlédnout obchod s aplikacemi a zkontrolovat dostupnost HBO Max. Pokud tam aplikace není, vyzkoušejte výše uvedené alternativy.

Obchod s aplikacemi

Televizory Hisense s operačním systémem VIDAA obvykle nemají předinstalovanou aplikaci HBO Max. Nezoufejte, existuje snadné řešení. Aplikaci HBO Max si můžete do vaší televize Hisense stáhnout a nainstalovat přímo z obchodu s aplikacemi. Stačí na dálkovém ovladači stisknout tlačítko "Aplikace" nebo "Smart Hub", v závislosti na modelu vaší televize. Následně vyhledejte aplikaci HBO Max pomocí vyhledávacího pole. Po nalezení aplikace klikněte na "Instalovat" a potvrďte stažení. Po dokončení instalace se aplikace HBO Max zobrazí na domovské obrazovce vaší televize. Nyní se můžete přihlásit ke svému účtu HBO Max a užívat si sledování oblíbených filmů a seriálů.

Vyhledávání HBO Max

Není nic frustrujícího, než když si chcete pustit oblíbený seriál na HBO Max a nemůžete ho v nabídce vaší Hisense TV najít. Nezoufejte, instalace HBO Max na Hisense TV je obvykle snadná. Prvním krokem je ověřit si, zda vaše televize Hisense podporuje HBO Max. To zjistíte v návodu k televizi nebo na webových stránkách Hisense. Pokud vaše TV HBO Max podporuje, ale aplikaci v seznamu dostupných aplikací nevidíte, je potřeba aktualizovat operační systém televize. To provedete v nastavení televize v sekci "Podpora" nebo "Aktualizace softwaru". Po aktualizaci by se vám aplikace HBO Max měla zobrazit v nabídce aplikací.

Pokud i po aktualizaci máte problém s nalezením HBO Max, zkuste aplikaci vyhledat. Většina Hisense televizí má v sobě zabudovaný vyhledávač, který najdete v horní části domovské obrazovky. Do vyhledávače jednoduše zadejte "HBO Max" a potvrďte. Pokud se aplikace i přesto neobjeví, je možné, že vaše Hisense TV HBO Max nepodporuje. V takovém případě můžete zvážit pořízení streamovacího zařízení, jako je Chromecast nebo Apple TV, které vám umožní HBO Max sledovat.

Instalační tlačítko

HBO Max si můžeš jednoduše užít i na své Hisense TV. Pokud máš chytrou televizi Hisense s operačním systémem VIDAA, najdeš HBO Max přímo v obchodě s aplikacemi. Stačí otevřít obchod s aplikacemi na televizi, vyhledat "HBO Max" a kliknout na "Instalovat". Po dokončení instalace se můžeš přihlásit ke svému účtu HBO Max a užívat si sledování. Pokud obchod s aplikacemi nenabízí HBO Max, zkontroluj, zda máš nejnovější verzi softwaru. Aktualizaci firmwaru obvykle najdeš v nastavení televize. Pokud HBO Max stále není k dispozici, můžeš zkusit streamovat obsah z telefonu nebo počítače do televize pomocí Chromecastu nebo Apple AirPlay, pokud tvoje televize tyto funkce podporuje.

Přihlášení k HBO Max

Pro sledování obsahu HBO Max na vaší televizi Hisense se nejprve musíte přihlásit k odběru služby. Postup je následující:

Zapněte vaši televizi Hisense a ujistěte se, že máte připojení k internetu.

Na domovské obrazovce televize vyhledejte a spusťte aplikaci HBO Max. Pokud aplikaci HBO Max ve vaší televizi nemáte, můžete si ji stáhnout z obchodu s aplikacemi Hisense (obvykle se nazývá "App Store" nebo "Hisense Store").

Po spuštění aplikace HBO Max vyberte možnost "Přihlásit se" nebo "Přihlášení".

Zobrazí se vám kód nebo odkaz. Pomocí chytrého telefonu nebo počítače přejděte na webovou stránku a zadejte kód, který se zobrazil na vaší televizi.

Na chytrém telefonu nebo počítači se přihlaste ke svému účtu HBO Max pomocí e-mailové adresy a hesla. Pokud účet HBO Max nemáte, můžete si ho vytvořit na webových stránkách HBO Max.

Po přihlášení k účtu HBO Max na chytrém telefonu nebo počítači se vaše televize Hisense automaticky přihlásí k vašemu účtu a budete mít přístup k obsahu HBO Max.

Uživatelské jméno

HBO Max bohužel na některých starších modelech Hisense neběží. Pokud máš to štěstí a tvá televize Hisense HBO Max podporuje, pravděpodobně ho najdeš přímo v obchodě s aplikacemi. Stačí otevřít obchod s aplikacemi, vyhledat "HBO Max" a aplikaci nainstalovat. Po instalaci spusť aplikaci HBO Max a vyber možnost "Přihlásit se".

Teď přichází na řadu tvé uživatelské jméno a heslo. Pokud jsi už HBO Max někdy používal/a, zadej stejné údaje, které používáš na jiných zařízeních. Pokud jsi v HBO Max nový/nová, budeš si muset nejprve účet vytvořit. To můžeš udělat přímo na webu HBO Max. Po zadání správných údajů se přihlásíš a můžeš si začít užívat sledování.

Heslo

HBO Max si bohužel na starších modelech televizí Hisense nepustíte. Aplikace HBO Max je dostupná pouze na vybraných modelech Hisense Smart TV od roku výroby 2018 a novějších s operačním systémem VIDAA U 3.0 a vyšším. Pokud si nejste jistí, jaký model Hisense vlastníte, nebo jakou verzi operačního systému používá, tuto informaci naleznete v nastavení televize.

Pokud váš televizor Hisense splňuje požadavky, instalaci HBO Max zvládnete jednoduše:

Na domovské obrazovce televize vyberte obchod s aplikacemi (obvykle ikona s nápisem „Apps“).

V obchodě s aplikacemi vyhledejte aplikaci HBO Max.

Vyberte aplikaci HBO Max a klikněte na „Stáhnout“ nebo „Instalovat“.

Po dokončení instalace se přihlaste ke svému účtu HBO Max, nebo si vytvořte nový.

Pokud se vám nedaří aplikaci HBO Max v obchodě s aplikacemi najít, je možné, že váš model televize není podporován. V takovém případě můžete zvážit alternativní možnosti, jako je streamování HBO Max z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu pomocí Chromecastu nebo Apple TV.

Přehrávání obsahu

HBO Max na vaší Hisense TV vám otevírá svět zábavy. Po úspěšné instalaci a přihlášení se můžete pohodlně usadit a začít streamovat vaše oblíbené filmy a seriály. Procházejte intuitivním menu a vybírejte z bohaté nabídky. Hledáte nejnovější hollywoodský trhák, napínavý dokument nebo klasiku pro celou rodinu? HBO Max má pro každého něco. Pro snadnější orientaci je obsah rozdělen do přehledných kategorií jako Filmy, Seriály, Dětský koutek a další. Využít můžete i praktické vyhledávání. Stačí zadat název filmu, herce nebo režiséra a HBO Max vám zobrazí relevantní výsledky. Během přehrávání máte k dispozici i užitečné funkce. Upravte si titulky, změňte jazyk dabingu nebo si pusťte film od místa, kde jste naposledy skončili.

Alternativy (HDMI, Chromecast)

Pokud váš televizor Hisense nepodporuje HBO Max přímo, nezoufejte! Existuje několik alternativ, jak si oblíbené filmy a seriály užít na velké obrazovce.

Nejjednodušším řešením je propojení vašeho notebooku, tabletu nebo smartphonu s televizorem pomocí kabelu HDMI. Téměř všechna moderní zařízení tuto možnost nabízejí. Stačí propojit zařízení kabelem, na televizoru vybrat správný vstupní signál a můžete začít streamovat.

Další populární volbou je Chromecast. Toto malé zařízení od Googlu se zapojí do HDMI portu vašeho televizoru a umožní vám bezdrátově streamovat obsah z vašeho telefonu, tabletu nebo počítače. Stačí si stáhnout aplikaci HBO Max do vašeho zařízení, spustit přehrávání a kliknout na ikonu Chromecastu. Obraz a zvuk se následně automaticky přenesou na váš televizor.

Obě varianty, HDMI i Chromecast, nabízí snadné a dostupné řešení pro sledování HBO Max na vašem televizoru Hisense, i když ho aplikace přímo nepodporuje.